Vážení zákazníci a priaznivci motošportu,
dovoľujeme si Vás informovať, že naša prevádzka je ZATVORENÁ až do odvolania. Vzniknutá situácia nás mrzí, no robíme všetko pre to, aby sme vedeli znovu fungovať ako doposiaľ. Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu.

Servis

Servisná služba nášho centra sa zakladá na dlhodobých skúsenostiach. Riešime kompletnú plejádu motocyklov každého druhu a značiek. Venujeme sa záručnému a pozáručnému servisu ako aj servisu Amerických výrobcov. Zamestnávame profesionálov a pravidelne sa zúčastňujeme povinných aj nepovinných školení. Servisu motocyklov sa venujeme od roku 1996 a naďalej rozširujeme naše služby o viaceré značky. Zabezpečujeme odvoz aj dovoz motocykla do servisu. Máme v rámci služieb leasingu a poistiek zazmluvnených partnerov a dokážeme byť súčinní pri riešení opráv na poistnú zmluvu.

Náš servis spolupracuje ako školské stredisko pre študentov a učia sa tu od najlepších.

Venujeme sa úpravám motocyklov, stavbám Cafe Racer a poznáme dobre staré motocykle. Používame najmodernejšie vybavenie a hlavne vysokú spoľahlivosť pri riešení akýchkoľvek opráv. Taktiež je možné riešiť generálnu opravu prevodoviek a motorov ako aj všetkých druhov tlmičov.

Kontakty