Vážení zákazníci a priaznivci motošportu,
dovoľujeme si Vás informovať, že naša prevádzka je ZATVORENÁ až do odvolania. Vzniknutá situácia nás mrzí, no robíme všetko pre to, aby sme vedeli znovu fungovať ako doposiaľ. Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu.

Online katalóg produktov

Katalóg IXS

IXS

Spoločnosť IXS je na Slovensku zastúpená viac ako desaťročie známou firmou BCS trade ktorú motocyklová obec pozná pod menom Bikerscentrum Slovakia. Hostettler IXS vyváža do viac ako 50tich štátov sveta a predajné miesto v Trnave si vybral pre jeho multibrandingový predaj značiek Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki doplnené veľkou plochou pre doplnky a servis. Tento rok IXS získala sa sériu oblečenia MONTEVIDEO III ocenenie The Red Dot Award 2017 ktoré sa dáva najlepším za vysokú kvalitu a dizajn. V športe vo farbách IXS jazdí veľa jazdcov v triede enduro a zastúpenie nájdeme aj v Moto GP v triede moto 2 kde s číslom 77 úspešne reprezentuje Dominique Aegerter svoju krajinu.

IXS MONTEVIDEO TOUR

Novinka na rok 2018 je vyrobená pre najrozšírenejšiu triedu motocyklov na svete, celá séria sa skladá z modelu ST, RS1000, Air 2.0 a dopĺňa ju bunda ktorá supluje vložku naviac pod menom Quilted Inner Jacket. Vo verzii ST ide o materiál 500D Airdura® a 630D Dynax®, vyberateľná je membrána solto-TEX®. Antiseptická úprava vnútornej časti obsahuje bariéru voči vode. Vo všetkých častiach bundy sú sťahovacie popruhy, predná časť vrátane vreciek sa dá celá demontovať pre plné odvetrávanie. Vonkajšia strana má 7 vreciek a jedno tzv. napoleónske vrecko. Vnútorná podšívka má až 3 vrecká. Nechýba reflex a certifikované protektorovanie lakťov, ramien a chrbta. Golier skrýva integrovaný nákrčník. Verzia AIR 2.0 používa Polyoxford 600D® a voskovú kožu a zopár zmien v detailoch, čo platí aj pre RS 1000. Tá vo farebnej púštnej kombinácii má vymeniteľné chrániče ktoré sa dajú farebne prispôsobovať. Cena začína na 299,95 Eurách. Ku každej verzii sú aj zodpovedajúce nohavice aby komplet dizajnovo sedel. Tie sa budú predávať od 249,95 Eur. Vložka ktorá plne chráni jazdca a je použiteľná ako bunda po tripe sa dá vmontovať do každej verzie, to isté platí pre nohavice. Cena je príjemných 69,95, respektíve 79,95Eur za softshellové nohavice.

IXS 315

Verzia 315 je od základov nová helma ktorá má doplniť dobre predávanú IXS215. Kvalitná helma za prijateľnú sumu 159,95 (v dizajne farieb za 179,95) má skelet z polycarbonátu, ventiláciu v hornej aj bradovej časti a nechýba Pinlock® a anifog v balení. Nové sú pohodlné lícne časti ktoré sa ľahko vyberajú, nájdeme tu deflektor prednej a dolnej časti. Váha začína na príjemných 1380g. Na výber bude sedem farebných prevedení.

IXS Tour Powells

Úplne nová rada POWELLS-ST prichádza v piatich verziách v top funkčnej verzii kde sa použil AIRGUARD 500D® a 630D DYNAX® , solto-TEX® má dvojvrstvovú Z membránu, antiseptický polyester má bariéru proti vode, termo vložka CYNIX® je vyberateľná a prateľná. Fidlock® magnet zlepšuje použitie vstavaného goliera. Bunda má dostatok sťahovacích pásov pre lepšie uspôsobenie na tele kde pásová časť má posuvné koľajnice pre lepšie naladenie pásu a jeho stiahnutia. ľadvinová ochranná časť je vstavaná, vonkajšia časť má 6 vreciek plus jedno napoleónske, dve nájdeme vo vložke na vnútornej strane a dve na bunde. Samozrejmosťou je reflex, 6 otvorov na ventiláciu a protektor na ramenách, lakťoch a chrbte. Interesantné je rozmedzie veľkostí, a to od "S" až po 9XL!

IXS RS1000

Jednodielna kombinéza využíva koncept menenia farebnosti dvojdielnych sliderov ktoré si viete dokupovať podľa ľubovôle a používa ich aj rada Montevideo. Ako materiál sa používa buď kenguria alebo búvolia nappa koža. Kolenná časť teraz používa väčšiu plochu naladenia kolenných sliderov, Zmenil sa komfort odvetrávania a pribudlo v zadnej časti miesto na hydratačný systém. Zosilnená dvojitá časť je v namáhaných miestach ako napríklad kolená a vnútorná časť dodáva teraz lepší pohyb. Spevnené sú časti namáhané pri zipsoch. Cena začína na 799,95 Eur. Tento model sa testoval priamo v MOTO GP v závodoch MOTO2 jazdcom Dominiqueom Aegerterom.

Online katalóg produktov

Katalóg IXS

Kontakty

Telefón: 0911 930 666
Email: ixs@bikerscentrum.sk

Švajčiarska spoločnosť IXS motorcycles je zaradená ako jedna divízia časti strediska Hostettler. Rodinná firma bola založená pred viac ako 100 rokmi a s viac ako 500 zamestnancami na ploche 104 000 metrov štvorcových je rozdelená do ôsmych obchodných sekcií a nie každý vie, že napríklad mimo IXS je firma Hostettler jedným z najstarších importérom motocyklov Yamaha na svete. Vo Švajčiarsku je táto značka s prehľadom na prvom mieste a to isté platí aj o oblečení na domácom a Nemeckom trhu. Motorkárska móda IXS je vec celosvetová, to znamená, že v Sursee neďaleko Luzernu, riadia mimo nemeckého logistického centra v Mullheimu aj vlastnú výrobu v pobočkách v Soule a na Taiwane. A to už takmer 40 rokov. Firma takto mimo spomínaného importu motocyklov Yamaha a IXS motorcycle fashion má vo svojom portfóliu aj sieť predaja motochic, intercycle, cyklistickú časť IXS Sporting (od r.1931), náhradné diely pre všetky druhy automobilov autotechnik ag, diely autofit, import pneumatík pre vozidlá a motocykle, power products motoren ag pre záhradkárov, logistické a distribučné centrum ako aj športové oddelenie sports nut ktoré sa napríklad venuje organizácii svetových závodov IXS Downhill.